Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
1-2-2020   Schoonmakers / klussers g
2-2-2020   Fortuna - Heerenveen
3-2-2020   CS Cursus junioren
5-2-2020   cs Examen Junioren
5-2-2020   CS Examen Junioren
9-2-2020   Zaaltoernooi JJ
15-2-2020   Fortuna - Emmen
22-2-2020   Voorjaarsvakantie hele we
7-3-2020   Fortuna - PEC Zwolle
15-3-2020   Super Sunday
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Raymond Olislagers
Bo van Zeeland
 
Morgen:
Babs Janssen
Tijmen Spaanderman
 
Overmorgen:
Ton Kerkhoffs
Nieky Meertens
Kies een ander team :
Voeg toe aan mijn team +
ZaalMB4

Teamfoto

Voor de teamindeling log even in in de APP/ Lisateam

Teamondersteuning
Coach Miranda Hendrikx Email
Coach Eduard Evers Email
Trainer Eduard Evers Email
Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 feb 30211 Maastrichtse Hockey Club MHC MB5
0
16:50 17:20 thuis Herteheym
  Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
 
9 feb 30642 R.H.C. Concordia MB3
0
16:00 16:30 uit Herteheym
  Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Concordia MB3 8 24 8 0 0 46 10 0
2 Oranje-Rood MB8 8 15 5 0 3 32 17 0
3 Cranendonck MB2 9 15 5 0 4 28 21 0
4 HCAS MB3 7 13 4 1 2 22 20 0
5 Heeze MB3 8 7 2 1 5 16 41 0
6 Scoop MB4 10 6 2 0 8 21 35 0
7 Maastricht MB5 6 3 1 0 5 23 44 0

Uitslagenmatrix
  Concordia MB3Cranendonck MB2HCAS MB3Maastricht MB5Oranje-Rood MB8Heeze MB3Scoop MB4
Concordia MB3   3-1 4-3 8-1
Cranendonck MB2   3-4 5-0 0-3
HCAS MB3 0-6 6-3   2-2 2-1
Maastricht MB5 3-11 4-7 3-6   6-2
Oranje-Rood MB8 2-3 1-2 4-1 10-2   4-1
Heeze MB3 0-6 0-3 8-5   4-3
Scoop MB4 0-5 0-4 1-5 1-4 9-1  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Heeze MB3 Concordia MB3 0-6 Definitief
.. HCAS MB3 Heeze MB3 2-2 Definitief
.. HCAS MB3 Concordia MB3 0-6 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Heeze MB3 Maastricht MB5 8-5 Definitief
.. Maastricht MB5 Cranendonck MB2 4-7 Definitief
.. Heeze MB3 Cranendonck MB2 0-3 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Scoop MB4 HCAS MB3 1-5 Definitief
.. Oranje-Rood MB8 HCAS MB3 4-1 Definitief
.. Scoop MB4 Oranje-Rood MB8 1-4 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. HCAS MB3 Cranendonck MB2 6-3 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Scoop MB4 Cranendonck MB2 0-4 Definitief
.. Oranje-Rood MB8 Cranendonck MB2 1-2 Definitief
.. Oranje-Rood MB8 Scoop MB4 4-1 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Maastricht MB5 Scoop MB4 6-2 Definitief
.. Cranendonck MB2 Oranje-Rood MB8 3-4 Definitief
.. Oranje-Rood MB8 Concordia MB3 2-3 Definitief
.. Maastricht MB5 HCAS MB3 3-6 Definitief
.. Concordia MB3 Cranendonck MB2 3-1 Definitief
.. HCAS MB3 Scoop MB4 2-1 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Cranendonck MB2 Scoop MB4 0-3 Definitief
.. Cranendonck MB2 Heeze MB3 5-0 Definitief
.. Heeze MB3 Scoop MB4 4-3 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Maastricht MB5 Concordia MB3 3-11 Definitief
.. Concordia MB3 Oranje-Rood MB8 4-3 Definitief
.. Oranje-Rood MB8 Maastricht MB5 10-2 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. Scoop MB4 Heeze MB3 9-1 Definitief
.. Scoop MB4 Concordia MB3 0-5 Definitief
.. Concordia MB3 Heeze MB3 8-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Concordia MB3 HCAS MB3 14:20 Smeltkroes, De
  Cranendonck MB2 Concordia MB3 13:30 Smeltkroes, De
  Cranendonck MB2 HCAS MB3 15:10 Smeltkroes, De
  Heeze MB3 Oranje-Rood MB8 17:20 Geusselt, De
  Maastricht MB5 Heeze MB3 18:10 Geusselt, De
  Maastricht MB5 Oranje-Rood MB8 16:30 Geusselt, De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Concordia MB3 Scoop MB4 16:30 Herteheym
  Concordia MB3 Maastricht MB5 18:10 Herteheym
  Scoop MB4 Maastricht MB5 17:20 Herteheym
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  HCAS MB3 Oranje-Rood MB8 15:40 Indoorsportcentrum
  Heeze MB3 HCAS MB3 14:50 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MB8 Heeze MB3 14:00 Indoorsportcentrum