Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
2-2-2020   Fortuna - Heerenveen
3-2-2020   CS Cursus junioren
5-2-2020   cs Examen Junioren
5-2-2020   CS Examen Junioren
9-2-2020   Zaaltoernooi JJ en Junior
15-2-2020   Fortuna - Emmen
22-2-2020   Voorjaarsvakantie hele we
7-3-2020   Fortuna - PEC Zwolle
15-3-2020   Super Sunday
22-3-2020   Fortuna - PSV
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Wouter Braam
Eli-sue Swerts
 
Morgen:
Jip De jong
 
Overmorgen:
Jasmijn Wagemans
Kies een ander team :
Voeg toe aan mijn team +
ZaalMC1

Teamfoto

Voor de teamindeling log even in in de APP/ Lisateam

Teamondersteuning
Trainer Floor Schneiders Email
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 33874 Maastrichtse Hockey Club MHC MC1
0
08:30 09:00 thuis Fletcherhal Sittard
  Arbitrage: ZaalMA1
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
 
1 feb 34079 HV Weert MC1
0
10:10 10:40 thuis Fletcherhal Sittard
  Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
 
15 feb 34489 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC2
37
13:10 14:20 uit Op den Das
  Op den Das
Bocholterweg 89
6006TL WEERT
hal: veld 1
 
15 feb 34692 HV Weert MC1
37
12:20 13:30 uit Op den Das
  Op den Das
Bocholterweg 89
6006TL WEERT
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Oranje-Rood MC2 10 17 5 2 3 26 24 0
2 Weert MC1 7 15 4 3 0 26 7 0
3 Den Bosch MC2 8 12 3 3 2 23 18 0
4 Maastricht MC1 7 11 3 2 2 19 22 0
5 HOD MC1 8 11 3 2 3 24 32 0
6 Eindhoven MC1 9 8 2 2 5 24 29 0
7 Scoop MC1 7 3 1 0 6 20 30 0

Uitslagenmatrix
  Eindhoven MC1HOD MC1Maastricht MC1Scoop MC1Weert MC1Den Bosch MC2Oranje-Rood MC2
Eindhoven MC1   3-5 4-3 1-1 3-1 2-3
HOD MC1 4-4   3-3 4-3 1-5
Maastricht MC1 3-2   0-4 2-5
Scoop MC1 5-4 4-5   2-5 2-4
Weert MC1 7-1   5-0
Den Bosch MC2 3-4 2-2 2-2   1-1
Oranje-Rood MC2 4-1 3-2 3-4 4-1 2-2 2-4  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Oranje-Rood MC2 Eindhoven MC1 4-1 Definitief
.. Den Bosch MC2 HOD MC1 3-4 Definitief
.. Den Bosch MC2 Weert MC1 2-2 Definitief
.. Scoop MC1 Oranje-Rood MC2 2-4 Definitief
.. HOD MC1 Weert MC1 1-5 Definitief
.. Scoop MC1 Eindhoven MC1 5-4 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Den Bosch MC2 Oranje-Rood MC2 1-1 Definitief
.. HOD MC1 Eindhoven MC1 4-4 Definitief
.. Eindhoven MC1 Scoop MC1 4-3 Definitief
.. Den Bosch MC2 Maastricht MC1 2-2 Definitief
.. Scoop MC1 HOD MC1 4-5 Definitief
.. Oranje-Rood MC2 Maastricht MC1 3-4 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Oranje-Rood MC2 HOD MC1 3-2 Definitief
.. Weert MC1 HOD MC1 7-1 Definitief
.. Eindhoven MC1 Maastricht MC1 3-5 Definitief
.. Eindhoven MC1 Den Bosch MC2 3-1 Definitief
.. Weert MC1 Oranje-Rood MC2 5-0 Definitief
.. Maastricht MC1 Den Bosch MC2 2-5 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Maastricht MC1 Weert MC1 0-4 Definitief
.. Eindhoven MC1 Weert MC1 1-1 Definitief
.. Maastricht MC1 Eindhoven MC1 3-2 Definitief
.. Oranje-Rood MC2 Scoop MC1 4-1 Definitief
.. Oranje-Rood MC2 Den Bosch MC2 2-4 Definitief
.. Scoop MC1 Den Bosch MC2 2-5 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Oranje-Rood MC2 Weert MC1 2-2 Definitief
.. HOD MC1 Scoop MC1 4-3 Definitief
.. Eindhoven MC1 Oranje-Rood MC2 2-3 Definitief
.. HOD MC1 Maastricht MC1 3-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Den Bosch MC2 Eindhoven MC1 15:00 Sportiom
  Eindhoven MC1 HOD MC1 15:50 Sportiom
  HOD MC1 Den Bosch MC2 16:40 Sportiom
  Scoop MC1 Maastricht MC1 9:00 Fletcherhal Sittard
  Scoop MC1 Weert MC1 10:40 Fletcherhal Sittard
  Weert MC1 Maastricht MC1 9:50 Fletcherhal Sittard
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Den Bosch MC2 Scoop MC1 14:20 Op den Das
  HOD MC1 Oranje-Rood MC2 12:20 Geusselt, De
  Maastricht MC1 HOD MC1 11:30 Geusselt, De
  Maastricht MC1 Oranje-Rood MC2 13:10 Geusselt, De
  Weert MC1 Den Bosch MC2 15:10 Op den Das
  Weert MC1 Scoop MC1 13:30 Op den Das