Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
1-2-2020   Schoonmakers / klussers g
2-2-2020   Fortuna - Heerenveen
3-2-2020   CS Cursus junioren
5-2-2020   cs Examen Junioren
5-2-2020   CS Examen Junioren
9-2-2020   Zaaltoernooi JJ
15-2-2020   Fortuna - Emmen
22-2-2020   Voorjaarsvakantie hele we
7-3-2020   Fortuna - PEC Zwolle
15-3-2020   Super Sunday
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Raymond Olislagers
Bo van Zeeland
 
Morgen:
Babs Janssen
Tijmen Spaanderman
 
Overmorgen:
Ton Kerkhoffs
Nieky Meertens
Kies een ander team :
Voeg toe aan mijn team +
ZaalMD1

Teamfoto

Voor de teamindeling log even in in de APP/ Lisateam

Teamondersteuning
Coach Rob van der Slik Email
Coach Bo Seldenthuis Email
Begeleider Roel Boers Email
Trainer Bo Seldenthuis Email
Trainer Rob van der Slik Email
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 32604 B.H.V. Push MD21C
0
09:20 09:50 thuis Sprankel, De
  Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
 
2 feb 32809 V.M.H.& C.C. M.O.P. MD1
0
10:10 10:40 thuis Sprankel, De
  Sprankel, De
Sportlaantje 8
5076AM HAAREN
hal: MOP
 
9 feb 35887 Oss MD1
76
13:50 15:40 uit Ruivert, De
  Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM OSS
hal: veld 1
 
9 feb 36059 B.H.V. Push MD21C
76
13:00 14:50 uit Ruivert, De
  Ruivert, De
de Ruivert 3
5342CM OSS
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Zwart-Wit MD1 10 25 8 1 1 30 18 0
2 Push md21c 8 18 6 0 2 30 16 0
3 Scoop MD1 8 18 6 0 2 26 15 0
4 Rosmalen MD1 9 11 3 2 4 24 19 0
5 MOP MD1 8 7 2 1 5 14 23 0
6 Goirle MD1 8 6 2 0 6 14 33 0
7 Oss MD1 7 0 0 0 7 8 22 0

Uitslagenmatrix
  MOP MD1Oss MD1Zwart-Wit MD1Scoop MD1Rosmalen MD1Goirle MD1Push MD21C
MOP MD1   4-1 0-4 1-3 1-1
Oss MD1 2-4   1-4 2-4
Zwart-Wit MD1 3-2 2-1   3-5 2-0 4-3
Scoop MD1 2-0 3-4   3-2 5-1
Rosmalen MD1 1-1 4-2   3-4
Goirle MD1 3-2 2-4 0-3 1-7   3-5
Push MD21C 6-0 2-1 1-3 4-2 5-0  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Scoop MD1 Goirle MD1 5-1 Definitief
.. Zwart-Wit MD1 Oss MD1 2-1 Definitief
.. MOP MD1 Oss MD1 4-1 Definitief
.. Zwart-Wit MD1 MOP MD1 3-2 Definitief
.. Scoop MD1 Rosmalen MD1 3-2 Definitief
.. Goirle MD1 Rosmalen MD1 1-7 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Zwart-Wit MD1 Push MD21C 4-3 Definitief
.. Goirle MD1 Scoop MD1 0-3 Definitief
.. Zwart-Wit MD1 Rosmalen MD1 2-0 Definitief
.. Scoop MD1 Oss MD1 2-0 Definitief
.. Rosmalen MD1 Push MD21C 3-4 Definitief
.. Oss MD1 Goirle MD1 2-4 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Push MD21C Oss MD1 2-1 Definitief
.. Push MD21C Rosmalen MD1 4-2 Definitief
.. Zwart-Wit MD1 Scoop MD1 3-5 Definitief
.. Oss MD1 Rosmalen MD1 1-4 Definitief
.. MOP MD1 Zwart-Wit MD1 0-4 Definitief
.. MOP MD1 Scoop MD1 1-3 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Push MD21C Goirle MD1 5-0 Definitief
.. Push MD21C MOP MD1 6-0 Definitief
.. Goirle MD1 MOP MD1 3-2 Definitief
.. Rosmalen MD1 Zwart-Wit MD1 1-1 Definitief
.. Scoop MD1 Zwart-Wit MD1 3-4 Definitief
.. Rosmalen MD1 Scoop MD1 4-2 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. Oss MD1 MOP MD1 2-4 Definitief
.. Goirle MD1 Zwart-Wit MD1 2-4 Definitief
.. Push MD21C Zwart-Wit MD1 1-3 Definitief
.. Goirle MD1 Push MD21C 3-5 Definitief
.. MOP MD1 Rosmalen MD1 1-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Goirle MD1 Oss MD1 9:00 Frankenhal Goirle
  MOP MD1 Push MD21C 9:00 Sprankel, De
  Oss MD1 Zwart-Wit MD1 9:50 Frankenhal Goirle
  Scoop MD1 Push MD21C 9:50 Sprankel, De
  Scoop MD1 MOP MD1 10:40 Sprankel, De
  Zwart-Wit MD1 Goirle MD1 10:40 Frankenhal Goirle
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  MOP MD1 Goirle MD1 9:50 Hazelaar, De
  Oss MD1 Push MD21C 14:00 Ruivert, De
  Oss MD1 Scoop MD1 15:40 Ruivert, De
  Push MD21C Scoop MD1 14:50 Ruivert, De
  Rosmalen MD1 Goirle MD1 10:40 Hazelaar, De
  Rosmalen MD1 MOP MD1 9:00 Hazelaar, De