Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
2-2-2020   Fortuna - Heerenveen
3-2-2020   CS Cursus junioren
5-2-2020   cs Examen Junioren
5-2-2020   CS Examen Junioren
9-2-2020   Zaaltoernooi JJ en Junior
15-2-2020   Fortuna - Emmen
22-2-2020   Voorjaarsvakantie hele we
7-3-2020   Fortuna - PEC Zwolle
15-3-2020   Super Sunday
22-3-2020   Fortuna - PSV
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Wouter Braam
Eli-sue Swerts
 
Morgen:
Jip De jong
 
Overmorgen:
Jasmijn Wagemans
Kies een ander team :
Voeg toe aan mijn team +
Zaal JA1

Teamfoto

Voor de teamindeling log even in in de APP/ Lisateam

Teamondersteuning
Coach Cedric van der Kuy Email
Trainer Jan Willem Vossen Email
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 jan 38541 R.H.C. Concordia JA1
0
15:40 16:10 thuis Fletcherhal Sittard
  Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
 
25 jan 38542 H.O.D. JA2
0
14:00 14:30 thuis Fletcherhal Sittard
  Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
 
1 feb 38502 V.M.H.C. Basko JA1
57
13:20 14:50 uit Achtse Barrier
  Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
 
1 feb 38515 HC Eindhoven JA2
57
14:10 15:40 uit Achtse Barrier
  Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Scoop JA1 8 22 7 1 0 37 11 0
2 Concordia JA1 10 21 7 0 3 35 24 0
3 Eindhoven JA2 8 19 6 1 1 49 15 0
4 Heeze JA1 8 12 4 0 4 39 30 0
5 Basko JA1 8 7 2 1 5 27 35 0
6 Nuenen JA1 10 7 2 1 7 39 60 0
7 HOD JA2 8 0 0 0 8 11 62 0

Uitslagenmatrix
  Basko JA1Concordia JA1Eindhoven JA2Heeze JA1HOD JA2Nuenen JA1Scoop JA1
Basko JA1   2-6 3-1 5-5
Concordia JA1 4-2   1-6 3-2 3-0 5-3 0-2
Eindhoven JA2 3-2   6-1 10-2
Heeze JA1 9-2 2-4 5-4   5-3 11-5 2-5
HOD JA2 4-10 1-12   0-6
Nuenen JA1 2-1 2-7 1-6 17-1   1-5
Scoop JA1 4-2 2-2 4-3 9-1  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Basko JA1 Nuenen JA1 5-5 Definitief
.. Concordia JA1 Basko JA1 4-2 Definitief
.. Nuenen JA1 Concordia JA1 2-7 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Heeze JA1 HOD JA2 5-3 Definitief
.. Heeze JA1 Eindhoven JA2 5-4 Definitief
.. HOD JA2 Eindhoven JA2 1-12 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Scoop JA1 Nuenen JA1 9-1 Definitief
.. Eindhoven JA2 Concordia JA1 3-2 Definitief
.. Eindhoven JA2 HOD JA2 6-1 Definitief
.. Scoop JA1 Heeze JA1 4-3 Definitief
.. Heeze JA1 Nuenen JA1 11-5 Definitief
.. Concordia JA1 HOD JA2 3-0 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. HOD JA2 Scoop JA1 0-6 Definitief
.. Scoop JA1 Basko JA1 4-2 Definitief
.. Basko JA1 HOD JA2 3-1 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Nuenen JA1 Scoop JA1 1-5 Definitief
.. Nuenen JA1 Eindhoven JA2 1-6 Definitief
.. Basko JA1 Concordia JA1 2-6 Definitief
.. Concordia JA1 Heeze JA1 3-2 Definitief
.. Heeze JA1 Basko JA1 9-2 Definitief
.. Scoop JA1 Eindhoven JA2 2-2 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Heeze JA1 Concordia JA1 2-4 Definitief
.. Heeze JA1 Scoop JA1 2-5 Definitief
.. HOD JA2 Basko JA1 4-10 Definitief
.. Nuenen JA1 Basko JA1 2-1 Definitief
.. Nuenen JA1 HOD JA2 17-1 Definitief
.. Concordia JA1 Scoop JA1 0-2 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Concordia JA1 Eindhoven JA2 1-6 Definitief
.. Eindhoven JA2 Nuenen JA1 10-2 Definitief
.. Concordia JA1 Nuenen JA1 5-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  HOD JA2 Concordia JA1 15:20 Fletcherhal Sittard
  Scoop JA1 Concordia JA1 16:10 Fletcherhal Sittard
  Scoop JA1 HOD JA2 14:30 Fletcherhal Sittard
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Basko JA1 Eindhoven JA2 18:00 Heiberg, De
  Basko JA1 Heeze JA1 19:40 Heiberg, De
  Eindhoven JA2 Heeze JA1 18:50 Heiberg, De
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Basko JA1 Scoop JA1 14:50 Achtse Barrier
  Eindhoven JA2 Basko JA1 14:00 Achtse Barrier
  Eindhoven JA2 Scoop JA1 15:40 Achtse Barrier
  HOD JA2 Nuenen JA1 15:30 HOD AirDome
  HOD JA2 Heeze JA1 13:50 HOD AirDome
  Nuenen JA1 Heeze JA1 14:40 HOD AirDome