Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
2-2-2020   Fortuna - Heerenveen
3-2-2020   CS Cursus junioren
5-2-2020   cs Examen Junioren
5-2-2020   CS Examen Junioren
9-2-2020   Zaaltoernooi JJ en Junior
15-2-2020   Fortuna - Emmen
22-2-2020   Voorjaarsvakantie hele we
7-3-2020   Fortuna - PEC Zwolle
15-3-2020   Super Sunday
22-3-2020   Fortuna - PSV
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Wouter Braam
Eli-sue Swerts
 
Morgen:
Jip De jong
 
Overmorgen:
Jasmijn Wagemans
Kies een ander team :
Voeg toe aan mijn team +
Zaal JC2

Teamfoto

Voor de teamindeling log even in in de APP/ Lisateam

Teamondersteuning
Begeleider Judith Muitjens Email
Trainer Vincent Jeurissen Email
Manager Karin Delaere van der Meer Email
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
25 jan 36762 HC Oranje Rood JC6
0
09:00 09:30 thuis Fletcherhal Sittard
  Arbitrage: Zaal JA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
 
25 jan 36557 HCAS JC2
0
10:40 11:10 thuis Fletcherhal Sittard
  Arbitrage: Zaal JA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
 
8 feb 34093 HC Nova JC1
18
13:05 13:55 uit Varenbeuk
  Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
hal: veld 1
 
8 feb 34302 MHCV JC1
18
12:15 13:05 thuis Varenbeuk
  Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
hal: veld 1
 
3 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Nova JC1 10 25 8 1 1 40 23 0
2 Oranje-Rood JC6 10 22 7 1 2 40 17 0
3 Tegelen JC3 8 16 5 1 2 35 17 0
4 Venray JC1 8 10 3 1 4 22 22 0
5 Maastricht JC2 8 9 3 0 5 27 37 0
6 HCAS JC2 8 3 1 0 7 15 36 0
7 Scoop JC2 8 3 1 0 7 16 43 0

Uitslagenmatrix
  Maastricht JC2Scoop JC2Venray JC1Nova JC1Oranje-Rood JC6HCAS JC2Tegelen/Venlo JC3
Maastricht JC2   7-4 6-7 2-4 2-5 3-0
Scoop JC2 2-5   1-4 1-7
Venray JC1 9-0   0-2 0-4 0-4 2-3
Nova JC1 6-2   5-1 5-2 5-3
Oranje-Rood JC6 9-0 2-1 1-1 8-0   3-6
HCAS JC2 2-7 2-3 1-6 2-6   2-6
Tegelen/Venlo JC3 7-0 3-3 0-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Oranje-Rood JC6 Maastricht JC2 9-0 Definitief
.. Nova JC1 Maastricht JC2 6-2 Definitief
.. Oranje-Rood JC6 Nova JC1 8-0 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Venray JC1 Scoop JC2 9-0 Definitief
.. Tegelen/Venlo JC3 Scoop JC2 7-0 Definitief
.. Venray JC1 Tegelen/Venlo JC3 2-3 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Venray JC1 Nova JC1 0-2 Definitief
.. Tegelen/Venlo JC3 Oranje-Rood JC6 0-1 Definitief
.. Oranje-Rood JC6 Scoop JC2 2-1 Definitief
.. HCAS JC2 Venray JC1 2-3 Definitief
.. Scoop JC2 Tegelen/Venlo JC3 1-7 Definitief
.. HCAS JC2 Nova JC1 1-6 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. HCAS JC2 Tegelen/Venlo JC3 2-6 Definitief
.. Nova JC1 HCAS JC2 5-2 Definitief
.. Tegelen/Venlo JC3 Nova JC1 3-3 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Maastricht JC2 Venray JC1 6-7 Definitief
.. Maastricht JC2 Oranje-Rood JC6 2-5 Definitief
.. Oranje-Rood JC6 Venray JC1 1-1 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. HCAS JC2 Oranje-Rood JC6 2-6 Definitief
.. Venray JC1 Oranje-Rood JC6 0-4 Definitief
.. Maastricht JC2 Nova JC1 2-4 Definitief
.. Venray JC1 HCAS JC2 0-4 Definitief
.. Scoop JC2 Maastricht JC2 2-5 Definitief
.. Scoop JC2 Nova JC1 1-4 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Nova JC1 Tegelen/Venlo JC3 5-3 Definitief
.. HCAS JC2 Scoop JC2 2-7 Definitief
.. Maastricht JC2 Scoop JC2 7-4 Definitief
.. Maastricht JC2 HCAS JC2 3-0 Definitief
.. Nova JC1 Oranje-Rood JC6 5-1 Definitief
.. Oranje-Rood JC6 Tegelen/Venlo JC3 3-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Oranje-Rood JC6 HCAS JC2 10:20 Fletcherhal Sittard
  Scoop JC2 HCAS JC2 11:10 Fletcherhal Sittard
  Scoop JC2 Oranje-Rood JC6 9:30 Fletcherhal Sittard
  Tegelen/Venlo JC3 Venray JC1 11:30 Gulick, De
  Tegelen/Venlo JC3 Maastricht JC2 13:10 Gulick, De
  Venray JC1 Maastricht JC2 12:20 Gulick, De
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  HCAS JC2 Maastricht JC2 13:10 Geusselt, De
  Maastricht JC2 Tegelen/Venlo JC3 11:30 Geusselt, De
  Nova JC1 Venray JC1 12:15 Varenbeuk
  Nova JC1 Scoop JC2 13:55 Varenbeuk
  Scoop JC2 Venray JC1 13:05 Varenbeuk
  Tegelen/Venlo JC3 HCAS JC2 12:20 Geusselt, De