Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
1-2-2020   Schoonmakers / klussers g
2-2-2020   Fortuna - Heerenveen
3-2-2020   CS Cursus junioren
5-2-2020   cs Examen Junioren
5-2-2020   CS Examen Junioren
9-2-2020   Zaaltoernooi JJ
15-2-2020   Fortuna - Emmen
22-2-2020   Voorjaarsvakantie hele we
7-3-2020   Fortuna - PEC Zwolle
15-3-2020   Super Sunday
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Raymond Olislagers
Bo van Zeeland
 
Morgen:
Babs Janssen
Tijmen Spaanderman
 
Overmorgen:
Ton Kerkhoffs
Nieky Meertens
Kies een ander team :
Voeg toe aan mijn team +
ZaalMB1

Teamfoto

Voor de teamindeling log even in in de APP/ Lisateam

Teamondersteuning
Coach Eric Bloemen Email
Coach Arnold van Eekhout Email
Trainer Arnold van Eekhout Email
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 35159 MHC Best MB1
0
11:00 11:30 thuis Fletcherhal Sittard
  Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
 
1 feb 35364 HCAS MB1
0
12:40 13:10 thuis Fletcherhal Sittard
  Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
 
16 feb 33912 HC Nova MB1
18
08:25 09:15 uit Varenbeuk
  Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
hal: veld 1
 
16 feb 34315 HC Oranje Rood MB4
18
09:15 10:05 uit Varenbeuk
  Varenbeuk
Hei-Carisborgweg 19
6414NL HEERLEN
hal: veld 1
 
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCAS MB1 8 15 4 3 1 23 20 0
2 Boxmeer MB1 8 12 3 3 2 21 16 0
3 Scoop MB1 8 12 3 3 2 22 20 0
4 Nova MB1 6 8 2 2 2 17 13 0
5 Concordia MB1 6 8 2 2 2 14 12 0
6 Best MB1 6 6 1 3 2 19 22 0
7 Oranje-Rood MB4 6 2 0 2 4 14 27 0

Uitslagenmatrix
  Best MB1Boxmeer MB1Concordia MB1Scoop MB1HCAS MB1Nova MB1Oranje-Rood MB4
Best MB1   2-3 1-6 6-6
Boxmeer MB1 2-2   2-2 1-3 6-2
Concordia MB1 3-3   3-2 3-0
Scoop MB1 0-2 4-3   3-3 5-2
HCAS MB1 3-3 3-2 3-2 3-3   4-2
Nova MB1 1-3 0-0 5-2  
Oranje-Rood MB4 2-5 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Nova MB1 Boxmeer MB1 1-3 Definitief
.. HCAS MB1 Boxmeer MB1 3-2 Definitief
.. HCAS MB1 Nova MB1 4-2 Definitief
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Concordia MB1 Oranje-Rood MB4 3-0 Definitief
.. Scoop MB1 Concordia MB1 4-3 Definitief
.. Scoop MB1 Oranje-Rood MB4 5-2 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Scoop MB1 Boxmeer MB1 0-2 Definitief
.. Concordia MB1 Scoop MB1 3-2 Definitief
.. Concordia MB1 Boxmeer MB1 3-3 Definitief
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
.. HCAS MB1 Best MB1 3-3 Definitief
.. Oranje-Rood MB4 HCAS MB1 2-2 Definitief
.. Oranje-Rood MB4 Best MB1 2-5 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Best MB1 Nova MB1 1-6 Definitief
.. Scoop MB1 Nova MB1 3-3 Definitief
.. Best MB1 Scoop MB1 2-3 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Boxmeer MB1 Oranje-Rood MB4 6-2 Definitief
.. Boxmeer MB1 Best MB1 2-2 Definitief
.. Best MB1 Oranje-Rood MB4 6-6 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Nova MB1 Concordia MB1 0-0 Definitief
.. HCAS MB1 Concordia MB1 3-2 Definitief
.. Nova MB1 HCAS MB1 5-2 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. Boxmeer MB1 HCAS MB1 1-3 Definitief
.. Boxmeer MB1 Scoop MB1 2-2 Definitief
.. HCAS MB1 Scoop MB1 3-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Best MB1 HCAS MB1 12:20 Fletcherhal Sittard
  Boxmeer MB1 Nova MB1 17:20 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MB4 Boxmeer MB1 18:10 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood MB4 Nova MB1 16:30 Indoorsportcentrum
  Scoop MB1 HCAS MB1 13:10 Fletcherhal Sittard
  Scoop MB1 Best MB1 11:30 Fletcherhal Sittard
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Concordia MB1 HCAS MB1 14:00 Herteheym
  HCAS MB1 Oranje-Rood MB4 14:50 Herteheym
  Oranje-Rood MB4 Concordia MB1 15:40 Herteheym
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Best MB1 Boxmeer MB1 13:55 Hoogkoor, Het
  Boxmeer MB1 Concordia MB1 12:15 Hoogkoor, Het
  Concordia MB1 Best MB1 13:05 Hoogkoor, Het
  Nova MB1 Oranje-Rood MB4 10:55 Varenbeuk
  Nova MB1 Scoop MB1 9:15 Varenbeuk
  Oranje-Rood MB4 Scoop MB1 10:05 Varenbeuk