Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
22-2-2020   Voorjaarsvakantie hele we
4-3-2020   Coachavond begin Lentesei
7-3-2020   Fortuna - PEC Zwolle
8-3-2020   Keepers clinic HC Scoop A
15-3-2020   Super Sunday
22-3-2020   Fortuna - PSV
29-3-2020   Super Sunday
12-4-2020   Fortuna - Utrecht
25-4-2020   Fortuna - AZ
25-4-2020   Meivakantie twee weken ge
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Roel Boers
Kirby van Hattem
 
Morgen:
Evi Frusch
Lotte Hartmann
Huib Limpens
Eliza f Nijland
 
Overmorgen:
Sil van Laar
Mees Meuwissen
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 ZaalMC4 Veerle Fietje
Eline Simons
Glanerbrook zaal 1
17:30 - 18:30 Zaal JC2 Vincent Jeurissen Glanerbrook zaal 2
17:30 - 18:30 ZaalMC5 Anne-Laurien Extra Fitland zaal 2
18:00 - 19:00 ZaalMD5 Jamie Pratt
Stijn Wetzels
Glanerbrook zaal 1
18:30 - 19:30 ZaalMB4 Eduard Evers Glanerbrook zaal 2
19:00 - 20:00 ZaalMB2 Rolf Holtjer Glanerbrook zaal 1
20:00 - 21:00 ZaalMB1 Arnold van Eekhout Fitland zaal 2
20:00 - 21:00 ZaalMB3 Maurice Vanwersch Fitland zaal 1
21:00 - 22:00 D3_zaal Tim Nabben Glanerbrook zaal 1
21:00 - 22:00 Zaal JA2 Eric Bloemen Fitland zaal 2
21:00 - 22:00 ZaalMA2 Maurice Vanwersch Fitland zaal 1
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 ZaalMD1 Bo Seldenthuis
Rob van der Slik
Glanerbrook zaal 1
17:30 - 18:30 ZaalMD4 Roel Boers Fitland zaal 2
18:30 - 19:30 ZaalMC2 Arnold van Eekhout Fitland zaal 2
19:30 - 20:30 ZaalMC1 Floor Schneiders Glanerbrook zaal 2
21:00 - 22:00 Zaal JB1 Jan Willem Vossen Fitland zaal 1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 ZaalJ6E1 Saskia Janssen Glanerbrook zaal 1
16:00 - 17:00 ZaalJF1 Job Meuter Glanerbrook zaal 2
16:00 - 17:00 ZaalM8E2 Erik Jan Minderhoud Glanerbrook zaal 1
16:00 - 17:00 ZaalMF1 Lena Graven Glanerbrook zaal 2
16:00 - 17:00 ZaalMF2 Britt Veugelers Glanerbrook zaal 2
17:00 - 18:00 ZaalJ8E1 Arthur van Everdingen
Bo Schmeitz
Sporthal Munstergeleen
17:00 - 18:00 ZaalM6E1 Jamie Pratt
Stijn Wetzels
Glanerbrook zaal 2
17:00 - 18:00 ZaalM6E2 Julius Goossens
Tom Wetzels
Glanerbrook zaal 2
17:00 - 18:00 ZaalM6E3 Bram Bartholomeus
Roan Spruit
Glanerbrook zaal 1
17:00 - 18:00 ZaalM8E3 Gijs Wetzels
Bas Meijer
Glanerbrook zaal 1
17:30 - 18:30 ZaalJD1 Gregor van Maaren
Marcel Heffels
Fitland zaal 1
18:30 - 19:30 ZaalJD2 Jeroen Kleijnen Fitland zaal 1
19:30 - 20:30 Zaal JB2 Kjell Steps Fitland zaal 1
20:30 - 22:00 D 2_zaal Jacques Plouvier Fitland zaal 2
20:30 - 22:00 ZaalMA1 Rob van der Slik Fitland zaal 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 ZaalMD2 Rutger Voncken
Silvijn Fietje
Sporthal Munstergeleen
20:00 - 21:00 ZaalMB1 Arnold van Eekhout Fitland zaal 1
21:00 - 22:00 D3_zaal Tim Nabben Fitland zaal 1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 ZaalMC1 Floor Schneiders Glanerbrook zaal 1
17:00 - 18:00 ZaalMD3 Marc van der Vusse
Milan Szymkowiak
Sporthal Munstergeleen
17:30 - 19:00 Zaal JC1 Alexander Goossens
Mees Geurts
Fitland zaal 2
17:30 - 18:30 ZaalM8E1 Nieky Meertens
Laure Hooijkaas
Fitland zaal 1 Nieky even weken Laure oneven weken
18:00 - 19:00 ZaalMC3 Marc van der Vusse
Milan Szymkowiak
Sporthal Munstergeleen
19:00 - 20:30 Zaal JA1 Cedric van der Kuy Fitland zaal 2
20:00 - 21:30 Zaal JB1 Jan Willem Vossen Fitland zaal 1
20:30 - 22:00 D 1_zaal Rob van der Slik Glanerbrook zaal 1
20:30 - 22:00 H 1 _zaal Dave Gunst Fitland zaal 2