Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
1-2-2020   Schoonmakers / klussers g
2-2-2020   Fortuna - Heerenveen
3-2-2020   CS Cursus junioren
5-2-2020   cs Examen Junioren
5-2-2020   CS Examen Junioren
9-2-2020   Zaaltoernooi JJ
15-2-2020   Fortuna - Emmen
22-2-2020   Voorjaarsvakantie hele we
7-3-2020   Fortuna - PEC Zwolle
15-3-2020   Super Sunday
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Raymond Olislagers
Bo van Zeeland
 
Morgen:
Babs Janssen
Tijmen Spaanderman
 
Overmorgen:
Ton Kerkhoffs
Nieky Meertens
Kies een ander team :
Voeg toe aan mijn team +
Zaal JC1

Teamfoto

Voor de teamindeling log even in in de APP/ Lisateam

Teamondersteuning
Coach Daan Schmeitz Email
Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 36357 HC Helmond JC1
38
11:10 12:20 uit Gulick, De
  Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
 
1 feb 36561 Tegelen JC1
38
12:00 13:10 uit Gulick, De
  Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
 
15 feb 29182 Maastrichtse Hockey Club MHC JC1
21
08:05 09:00 uit Geusselt, De
  Geusselt, De
Olympiaweg 81
6225XX MAASTRICHT
hal: veld 1
 
15 feb 28972 Tegelen JC1
21
08:55 09:50 thuis Geusselt, De
  Geusselt, De
Olympiaweg 81
6225XX MAASTRICHT
hal: veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tegelen JC1 6 18 6 0 0 46 13 0
2 Oranje-Rood JC2 6 13 4 1 1 32 22 0
3 Helmond JC1 6 10 3 1 2 27 18 0
4 Den Bosch JC2 8 10 3 1 4 24 33 0
5 Scoop JC1 8 7 2 1 5 20 39 0
6 Maastricht JC1 6 6 2 0 4 22 26 0
7 MOP JC2 8 6 2 0 6 24 44 0

Uitslagenmatrix
  Helmond JC1Maastricht JC1MOP JC2Scoop JC1Tegelen/Venlo JC1Den Bosch JC2Oranje-Rood JC2
Helmond JC1   1-3 8-1
Maastricht JC1 3-6   2-4 3-2 3-4
MOP JC2   3-4 2-12 7-3
Scoop JC1 1-3 0-9 6-4   2-5 1-5
Tegelen/Venlo JC1 10-2 7-2   5-3 9-3
Den Bosch JC2 4-3 2-1 4-4  
Oranje-Rood JC2 6-6 8-1 6-2  

Uitslagen
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Scoop JC1 MOP JC2 6-4 Definitief
.. Tegelen/Venlo JC1 Oranje-Rood JC2 9-3 Definitief
.. Helmond JC1 Tegelen/Venlo JC1 1-3 Definitief
.. Den Bosch JC2 MOP JC2 2-1 Definitief
.. Oranje-Rood JC2 Helmond JC1 6-6 Definitief
.. Scoop JC1 Den Bosch JC2 2-5 Definitief
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
.. Scoop JC1 Oranje-Rood JC2 1-5 Definitief
.. Maastricht JC1 Helmond JC1 3-6 Definitief
.. MOP JC2 Scoop JC1 3-4 Definitief
.. Helmond JC1 Den Bosch JC2 8-1 Definitief
.. Oranje-Rood JC2 MOP JC2 8-1 Definitief
.. Maastricht JC1 Den Bosch JC2 3-2 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Den Bosch JC2 Scoop JC1 4-4 Definitief
.. Scoop JC1 Helmond JC1 1-3 Definitief
.. Tegelen/Venlo JC1 MOP JC2 7-2 Definitief
.. Maastricht JC1 MOP JC2 2-4 Definitief
.. Tegelen/Venlo JC1 Maastricht JC1 10-2 Definitief
.. Den Bosch JC2 Helmond JC1 4-3 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. MOP JC2 Tegelen/Venlo JC1 2-12 Definitief
.. MOP JC2 Den Bosch JC2 7-3 Definitief
.. Scoop JC1 Maastricht JC1 0-9 Definitief
.. Oranje-Rood JC2 Scoop JC1 6-2 Definitief
.. Maastricht JC1 Oranje-Rood JC2 3-4 Definitief
.. Tegelen/Venlo JC1 Den Bosch JC2 5-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Den Bosch JC2 Maastricht JC1 14:50 Indoorsportcentrum
  Helmond JC1 Scoop JC1 12:20 Gulick, De
  Oranje-Rood JC2 Den Bosch JC2 14:00 Indoorsportcentrum
  Oranje-Rood JC2 Maastricht JC1 15:40 Indoorsportcentrum
  Tegelen/Venlo JC1 Scoop JC1 13:10 Gulick, De
  Tegelen/Venlo JC1 Helmond JC1 11:30 Gulick, De
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Den Bosch JC2 Tegelen/Venlo JC1 14:10 Sportiom
  Den Bosch JC2 Oranje-Rood JC2 12:30 Sportiom
  Helmond JC1 MOP JC2 14:10 Suytkade
  Helmond JC1 Maastricht JC1 12:30 Suytkade
  MOP JC2 Maastricht JC1 13:20 Suytkade
  Oranje-Rood JC2 Tegelen/Venlo JC1 13:20 Sportiom
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Helmond JC1 Oranje-Rood JC2 9:50 Sprankel, De
  MOP JC2 Helmond JC1 10:40 Sprankel, De
  MOP JC2 Oranje-Rood JC2 9:00 Sprankel, De
  Maastricht JC1 Scoop JC1 9:00 Geusselt, De
  Maastricht JC1 Tegelen/Venlo JC1 10:40 Geusselt, De
  Scoop JC1 Tegelen/Venlo JC1 9:50 Geusselt, De