Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
1-2-2020   Schoonmakers / klussers g
2-2-2020   Fortuna - Heerenveen
3-2-2020   CS Cursus junioren
5-2-2020   cs Examen Junioren
5-2-2020   CS Examen Junioren
9-2-2020   Zaaltoernooi JJ
15-2-2020   Fortuna - Emmen
22-2-2020   Voorjaarsvakantie hele we
7-3-2020   Fortuna - PEC Zwolle
15-3-2020   Super Sunday
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Raymond Olislagers
Bo van Zeeland
 
Morgen:
Babs Janssen
Tijmen Spaanderman
 
Overmorgen:
Ton Kerkhoffs
Nieky Meertens
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

1 februari  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZaalMC1 33874 Maastrichtse Hockey Club MHC MC1 0 08:30 09:00 SITTARD
Fluiten: Jules Sondeijker en Lotte Jaspers (MA1)
Arbitrage: ZaalMA1
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMC4 29147 HC Oranje Rood MC10 0 08:30 09:00 SITTARD
Fluiten: Veerle Breikers (MB4) en Doris Feijen (MB4)
Arbitrage: ZaalMB4
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZaalJD1 34372 H.O.D. JD1 51 08:25 09:50 GELDROP
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
ZAALBLOK 34282 ZAAL Weert MC1 - Maastricht MC1 0 09:50 09:50 SITTARD
Fluiten: Zilver Spaanderman (MA1) en Lotte Jaspers (MA1)
Arbitrage: ZaalMA1
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZAALBLOK 28928 ZAAL Oranje-Rood MC10 - HOD MC6 0 09:50 09:50 SITTARD
Fluiten: Emma Withaar (MB3) en Froukje Smeets (MB3)
Arbitrage: ZaalMB3
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZaalJD1 34781 Hockey Geldrop JD1 51 09:15 10:40 GELDROP
Let op: Uittenue mee!   
Coevering, De
Winkelcentrum Coevering 32
5665GA GELDROP
hal: Geldrop
ZaalMC1 34079 HV Weert MC1 0 10:10 10:40 SITTARD
Fluiten: Kjell Steps (H 1 _zaal) en Anne-Laurien Extra (D 1_zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMC4 29352 H.O.D. MC6 0 10:10 10:40 SITTARD
Fluiten: Dana de Munck (MA2) en Fleur Rutten (ZaalMA2)
Arbitrage: ZaalMA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZaalMA1 27845 Venlose Hockey Club MA2 0 11:00 11:30 SITTARD
Fluiten: Bo Seldenthuis (D 1_zaal) en Lena von Peij (D 1_zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMB1 35159 MHC Best MB1 0 11:00 11:30 SITTARD
Fluiten: Kjell Steps (H 1 _zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZaalMD2 31785 HV Weert MD2 37 10:20 11:30 WEERT
Op den Das
Bocholterweg 89
6006TL WEERT
hal: veld 1
ZaalMD2 31370 MHC Best MD2 37 11:10 12:20 WEERT
Op den Das
Bocholterweg 89
6006TL WEERT
hal: veld 1
Zaal JC1 36357 HC Helmond JC1 38 11:10 12:20 TEGELEN
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 27880 ZAAL Venlo MA2 - Maastricht MA2 0 12:20 12:20 SITTARD
Fluiten: Wieke Houben (Dames 1) en Bibi Smeets (Dames 1)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZAALBLOK 35573 ZAAL Best MB1 - HCAS MB1 0 12:20 12:20 SITTARD
Fluiten: Dieuwertje van de Velde (Dames 1) en Joerie Jeurissen (H 1 _zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZaalMA1 27862 Maastrichtse Hockey Club MHC MA2 0 12:40 13:10 SITTARD
Fluiten: Lisa Baeten (Dames 2) en Lena von Peij (D 1_zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMB1 35364 HCAS MB1 0 12:40 13:10 SITTARD
Fluiten: Camille Extra (Heren 1) en Joerie Jeurissen (H 1 _zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
Zaal JC1 36561 Tegelen JC1 38 12:00 13:10 TEGELEN
Let op: Uittenue mee!   
Gulick, De
de Drink 7
5932CP TEGELEN
hal: veld 1
ZaalMA2 38807 HC Oranje Rood MA3 0 13:30 14:00 SITTARD
Fluiten: Hinde Prevoo (Dames 3) en Demi Steps (D3_zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
Zaal JA2 26852 H.V. HOCKEER JA1 0 13:30 14:00 SITTARD
Fluiten: Wieke Houben (Dames 1) en Jacqueline Corten (Dames 3)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
Zaal JA1 38502 V.M.H.C. Basko JA1 57 13:20 14:50 EINDHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
ZAALBLOK 38839 ZAAL Oranje-Rood MA3 - Maastricht MA3 0 14:50 14:50 SITTARD
Fluiten: Annick Zelissen (D3_zaal) en Veerle Haustermans (Dames 3)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZAALBLOK 26815 ZAAL Hockeer JA1 - Weert JA1 0 14:50 14:50 SITTARD
Fluiten: Gregor van Maaren (Heren 1) en Daan Schmeitz (H 1 _zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMA2 38806 Maastrichtse Hockey Club MHC MA3 0 15:10 15:40 SITTARD
Fluiten: Anne Huizinga (Dames 3) en Hinde Prevoo (Dames 3)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
Zaal JA1 38515 HC Eindhoven JA2 57 14:10 15:40 EINDHOVEN
Achtse Barrier
Savoiepad 14
5627DX EINDHOVEN
hal: veld 1
Zaal JA2 26889 HV Weert JA1 0 15:10 15:40 SITTARD
Fluiten: Gregor van Maaren (Heren 1) en Daan Schmeitz (H 1 _zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2