Agenda
15-6-2024 | MO12-O14 Summer Hockey To |
16-6-2024 | Seizoensafsluiting |
24-6-2024 | Algemene Ledenvergadering |
18-8-2024 | Family & Friends toernooi |
Hele agenda |
Jarigen
Vandaag: |
Imke van Doren |
Frank Rutten |
Morgen: |
Hans Huijsmans |
Overmorgen: |
Isa Heijnen |
JO14-1
Teamfoto |
|
Voor de teamindeling log even in in de APP/ Lisateam
Teamondersteuning | ||||
Coach | Marc Coolen | |||
Coach | Bas Versloot | |||
Trainer | Sjoerd L'Ortye | |||
Trainer | Yvar Hooijkaas |
Nog 3 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
25 mei | R.H.C. Concordia JO14-1 | 14:25 | 15:30 | uit | route | ||
1 jun | HC Cranendonck JO14-1 | 10:00 | 10:30 | thuis | Scoop veld 1 | ||
Arbitrage: MO18-1 |
|||||||
8 jun | HC Oranje Rood JO14-3 | uit | route | ||||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Delta Venlo JO14-2 | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 23 | 12 | 0 |
2 | Concordia JO14-1 | 7 | 15 | 5 | 0 | 2 | 31 | 21 | 0 |
3 | Scoop JO14-1 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 29 | 11 | 0 |
4 | Cranendonck JO14-1 | 7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 34 | 18 | 0 |
5 | Oranje-Rood JO14-3 | 7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 18 | 25 | 0 |
6 | HOD JO14-1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 8 | 56 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Scoop JO14-1 | HOD JO14-1 | (11-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cranendonck JO14-1 | Concordia JO14-1 | (2-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oranje-Rood JO14-3 | Delta Venlo JO14-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Concordia JO14-1 | Oranje-Rood JO14-3 | (5-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delta Venlo JO14-2 | Scoop JO14-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HOD JO14-1 | Cranendonck JO14-1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Oranje-Rood JO14-3 | Cranendonck JO14-1 | (3-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Scoop JO14-1 | Concordia JO14-1 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delta Venlo JO14-2 | HOD JO14-1 | (7-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Oranje-Rood JO14-3 | HOD JO14-1 | (5-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Concordia JO14-1 | Delta Venlo JO14-2 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Cranendonck JO14-1 | Scoop JO14-1 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Scoop JO14-1 | Oranje-Rood JO14-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delta Venlo JO14-2 | Cranendonck JO14-1 | (4-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | HOD JO14-1 | Concordia JO14-1 | (2-9)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | HOD JO14-1 | Scoop JO14-1 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Concordia JO14-1 | Cranendonck JO14-1 | (3-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Delta Venlo JO14-2 | Oranje-Rood JO14-3 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Scoop JO14-1 | Delta Venlo JO14-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oranje-Rood JO14-3 | Concordia JO14-1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 18 MEI 2024 | ||||||||||||||
.. | Cranendonck JO14-1 | HOD JO14-1 | (13-0)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
HOD JO14-1 | Delta Venlo JO14-2 | 10:20 | Sportpark 'Den Dries' | ||||||
Cranendonck JO14-1 | Oranje-Rood JO14-3 | 12:20 | Sportpark 'De Romrijten' | ||||||
Concordia JO14-1 | Scoop JO14-1 | 15:30 | Sportpark Hammerveld | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Delta Venlo JO14-2 | Concordia JO14-1 | 9:00 | Sportpark "Vrijenbroek" | ||||||
Scoop JO14-1 | Cranendonck JO14-1 | 10:30 | Sportpark Eggerweg | ||||||
HOD JO14-1 | Oranje-Rood JO14-3 | 14:00 | Sportpark 'Den Dries' | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Oranje-Rood JO14-3 | Scoop JO14-1 | 0:00 | Genneper Parken | ||||||
Concordia JO14-1 | HOD JO14-1 | 12:00 | Sportpark Hammerveld | ||||||
Cranendonck JO14-1 | Delta Venlo JO14-2 | 14:10 | Sportpark 'De Romrijten' |