Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
9-12-2019   CS cursus Senioren en Coa
9-12-2019   Een ALV? Wat moet ik daar
11-12-2019   CS Examen Senioren en Coa
11-12-2019   CS Examen Senioren en Coa
14-12-2019   Fortuna - RKC
16-12-2019   KNHB BOC en BOT
21-12-2019   Kerstvakantie twee weken
6-1-2020   CS cursus junioren
8-1-2020   CS Examen Junioren
8-1-2020   CS Examen Junioren
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Maaike Hanckmann
Jill Savelkoul
 
Morgen:
Anne van Moerkerk
Floris Widdershoven
Marnix Widdershoven
 
Overmorgen:
Jacqueline Corten
Mathijn Hermens
Bibi Smeets
britt vermeulen
Organisatie
Bestuur Email sturen naar Bestuur  
  Jeroen Fietje  Foto aanwezig Voorzitter 
  Mignon Coenen  Foto aanwezig Secretaris 
    Penningmeester 
    Technische commissie 
  Alison Burns  Foto aanwezig Barcommissie 
  Sjoerd Aerts  Foto aanwezig Beheerder LISA, website en social media 
Vertrouwenscontactpersoon  
  Petrouschka Szymkowiak  Foto aanwezig Vertrouwenscontactpersoon 
Kascommissie Email sturen naar Kascommissie  
  Ina Boven  Lid kascommissie 
    Lid kascommissie 
Ledenadministratie  
  Nicole Peeters  Foto aanwezig Ledenadministrateur 
  Chantal Kempen  Coördinator nieuwe leden 
Technische Commissie Email sturen naar Technische Commissie  
    Voorzitter technische commissie 
Commissie Senioren   
  Chris van den Berge  Foto aanwezig Coördinator Heren 
  Ellen Voogd  Coördinator Dames 
Keeperscoördinatie  Email sturen naar Keeperscoördinatie  
  Arnold van Eekhout  Foto aanwezig Keeperscoördinator 
Sporttechnisch kader  Email sturen naar Sporttechnisch kader  
  Rob van der Slik  Lid sporttechnisch kader 
  Floor Schneiders  Lid sporttechnisch kader 
Trimfit hockey  Email sturen naar Trimfit hockey  
  Carel Ostendorf  Foto aanwezig Coördinator Trimfit 
Zaalcommissie  Email sturen naar Zaalcommissie  
  Carla Koopman  Lid zaalcommissie 
  Jody Jetten  Foto aanwezig Lid zaalcommissie 
Commissie Jeugd  
  Mireille Gielen  Voorzitter jeugdcommissie 
Commissie Jongste Jeugd   
  Sanne Janssen  Lijncoördinator Funkey 
  Sanne Janssen  Lijncoördinator Jongens en Meisjes F  
  Sanne Janssen  Lijncoördinator Jongens E 
  Sanne Janssen  Lijncoördinator Meisjes E 
Commissie Junioren   
  Elise Vente  Lijncoördinator Jongens D 
    Lijncoördinator Jongens C 
    Lijncoördinator Jongens B 
    Lijncoördinator Jongens A 
  Elise Vente  Lijncoördinator Meisjes D 
  Lotte Crone  Foto aanwezig Lijncoördinator Meisjes C 
  Gijs Lathouwers  Lijncoördinator Meisjes B 
  Lotte Crone  Foto aanwezig Lijncoördinator Meisjes A 
G-hockey Email sturen naar G-hockey  
  Colla Breuers  Foto aanwezig Voorzitter G-hockey-team 
  Ilse Pratt  Lid G-hockey-team 
Hockeyzaken  
Arbitragecommissie  Email sturen naar Arbitragecommissie  
  Marty van Tilburg  Planning / begeleiding arbitrage 
    Opleidingen / begeleiding arbitrage 
Beheer LISA, website, social media   Email sturen naar Beheer LISA, website, social media  
  Sjoerd Aerts  Foto aanwezig Beheerder LISA 
  Sjoerd Aerts  Foto aanwezig Beheerder website en social media 
Materiaalcommissie   
  Pascalle Fleischeuer  Keepersmaterialen 
  Alison Burns  Foto aanwezig Ballen, lockers en sleutels 
Tuchtzaken  Email sturen naar Tuchtzaken  
  Pieter Tilman  Coördinator tuchtzaken 
Wedstrijdsecretariaat  Email sturen naar Wedstrijdsecretariaat  
  Roel Boers  Foto aanwezig Lid wedstrijdsecretariaat 
  Roger Palmen  Lid wedstrijdsecretariaat 
Sponsorcommissie Email sturen naar Sponsorcommissie  
  Roel van Laar  Foto aanwezig Voorzitter sponsorcommissie 
  Marcel Heffels  Lid sponsorcommissie 
  Jan Brols  Lid sponsorcommissie 
  Chris van den Berge  Foto aanwezig Lid sponsorcommissie 
  Joep Hoens  Foto aanwezig Lid sponsorcommissie 
  Maarten Goossens  Lid sponsorcommissie 
Barcommissie Email sturen naar Barcommissie  
  Thijs Smeets  Foto aanwezig Voorzitter barcommissie 
  Peter Wetzels  Penningmeester barcommissie 
  Liesbet Ignoul  Foto aanwezig Coördinator bar 
Barhoofden   
  Jan Gobbels  Barhoofd 
  Inez Martens  Barhoofd 
  Alison Burns  Foto aanwezig Barhoofd 
  Frank Hundscheid  Barhoofd 
  Pascalle Fleischeuer  Barhoofd 
  Paul Scheepstra  Barhoofd 
  Peter Wetzels  Barhoofd 
  Ilona Peters  Barhoofd 
    Barhoofd 
  Marielse Smits  Barhoofd 
  Henk Corvers  Barhoofd 
  Conny Kleinen  Barhoofd 
  Sam Kalkbrenner  Barhoofd 
Evenementencommissie Email sturen naar Evenementencommissie  
    Voorzitter evenementencommissie 
    Lid evenementencommissie