Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
2-2-2020   Fortuna - Heerenveen
3-2-2020   CS Cursus junioren
5-2-2020   cs Examen Junioren
5-2-2020   CS Examen Junioren
9-2-2020   Zaaltoernooi JJ en Junior
15-2-2020   Fortuna - Emmen
22-2-2020   Voorjaarsvakantie hele we
7-3-2020   Fortuna - PEC Zwolle
15-3-2020   Super Sunday
22-3-2020   Fortuna - PSV
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Marit Bouwman
Alex Minkenberg
 
Morgen:
Eli-sue Swerts
 
Overmorgen:
Jip De jong
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 januari  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZaalM8E3 37012 Hockeyclub Peel & Maas M8E1 0 10:00 10:30 SITTARD
Fluiten: Femke Reinierkens (MC4) en Danique Neven (MC4)
Arbitrage: ZaalMC4
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZaalM8E3 37002 MHCV M8E1 0 09:30 10:00 SITTARD
Fluiten: Danisha Jetten (ZaalMC5) en Senna Vievermanns (MC5)
Arbitrage: ZaalMC5
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1

25 januari  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZaalMB2 28385 HV Weert MB2 0 11:00 11:30 SITTARD
Fluiten: Minou Smeets (D 2_zaal) en Fleur Vankan (Dames 2)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZaalMB2 28590 HOCKEY HEEZE MB1 0 12:40 13:10 SITTARD
Fluiten: Madelief Pammler (Dames 3) en Annick Zelissen (D3_zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZaalMB3 36773 R.H.C. Concordia MB2 0 11:30 12:00 SITTARD
Fluiten: Lisanne van Wijk (Dames 2) en Myrthe Vossen (Dames 2)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMB3 36568 Maastrichtse Hockey Club MHC MB2 0 13:10 13:40 SITTARD
Fluiten: Lisanne van Wijk (Dames 2) en Bibi Smeets (Dames 1)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMC3 30785 HC Nova MC3 37 11:10 12:20 WEERT
Op den Das
Bocholterweg 89
6006TL WEERT
hal: veld 1
ZaalMC3 31000 HV Weert MC3 37 10:20 11:30 WEERT
Op den Das
Bocholterweg 89
6006TL WEERT
hal: veld 1
ZAALBLOK 37018 ZAAL Concordia M8E5 - Peel en Maas M8E1 0 11:00 11:00 SITTARD
Fluiten: Lotte van Engeland (MC4) en Tess Scheepens (MC4)
Arbitrage: ZaalMC4
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36993 ZAAL Venray M8E1 - Concordia M8E5 0 09:30 09:30 SITTARD
Fluiten: Maud Smeets (MC5) en Vera Bartholomeus (ZaalMC5)
Arbitrage: ZaalMC5
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36347 ZAAL Oranje-Rood JC6 - HCAS JC2 0 10:20 10:20 SITTARD
Fluiten: Gilles van Mulken (Zaal JA2) en Milan Szymkowiak (Zaal JA2)
Arbitrage: Zaal JA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZAALBLOK 28804 ZAAL Heeze MB1 - Weert MB2 0 12:20 12:20 SITTARD
Fluiten: Minou Smeets (D 2_zaal) en Fleur Vankan (Dames 2)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36393 ZAAL Concordia MB2 - Maastricht MB2 0 12:50 12:50 SITTARD
Fluiten: Myrthe Vossen (Dames 2) en Lisa Baeten (Dames 2)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZAALBLOK 38530 ZAAL HOD JA2 - Concordia JA1 0 15:20 15:20 SITTARD
Fluiten: Dieuwertje van de Velde (Dames 1)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
Zaal JA1 38541 R.H.C. Concordia JA1 0 15:40 16:10 SITTARD
Fluiten: Dieuwertje van de Velde (Dames 1)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
Zaal JA1 38542 H.O.D. JA2 0 14:00 14:30 SITTARD
Fluiten: Lena von Peij (D 1_zaal) en Bibi Smeets (Dames 1)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
Zaal JC2 36762 HC Oranje Rood JC6 0 09:00 09:30 SITTARD
Fluiten: Marnix Aupers (JA2) en Jonas Cornelissen (Zaal JA2)
Arbitrage: Zaal JA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
Zaal JC2 36557 HCAS JC2 0 10:40 11:10 SITTARD
Fluiten: Bas Aerts (Zaal JA2) en Floris Widdershoven (Zaal JA2)
Arbitrage: Zaal JA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2