Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
9-12-2019   CS cursus Senioren en Coa
9-12-2019   Een ALV? Wat moet ik daar
11-12-2019   CS Examen Senioren en Coa
11-12-2019   CS Examen Senioren en Coa
14-12-2019   Fortuna - RKC
16-12-2019   KNHB BOC en BOT
21-12-2019   Kerstvakantie twee weken
6-1-2020   CS cursus junioren
8-1-2020   CS Examen Junioren
8-1-2020   CS Examen Junioren
Hele agenda
Jarigen
Vandaag:
Maaike Hanckmann
Jill Savelkoul
 
Morgen:
Anne van Moerkerk
Floris Widdershoven
Marnix Widdershoven
 
Overmorgen:
Jacqueline Corten
Mathijn Hermens
Bibi Smeets
britt vermeulen
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

14 december  |  Jongste Jeugd
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZaalM8E2 37113 HV Meerssen M8E1 0 13:00 13:30 VALKENBURG LB
Polfermolen, De
Plenkertstraat 50
6301GM VALKENBURG LB
hal: veld 1
ZaalM8E2 37132 Sjinborn M8E1 0 12:30 13:00 VALKENBURG LB
Polfermolen, De
Plenkertstraat 50
6301GM VALKENBURG LB
hal: veld 1
ZaalM8E3 37118 R.H.C. Concordia M8E5 0 14:00 14:30 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
ZaalM8E3 37142 Hockeyclub Peel & Maas M8E1 0 13:30 14:00 HERTEN
Let op: Uittenue mee!   
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1

14 december  |  Junioren
Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZaalMA1 28033 HC Mierlo MA1 45 15:25 16:40 EINDHOVEN
Let op: Uittenue mee!   
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
ZaalMA1 28015 MHC Boxmeer MA1 45 14:35 15:50 EINDHOVEN
Tivoli
Geert Grootestraat 72
5645RE EINDHOVEN
hal: Mierlo
ZaalMB1 35778 R.H.C. Concordia MB1 0 15:00 15:30 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
ZaalMB1 36184 MHC Boxmeer MB1 0 15:50 16:20 HERTEN
Herteheym
Putkamp 6
6049AK HERTEN
hal: Veld 1
ZaalMB4 31236 HCAS MB3 0 15:10 15:40 SITTARD
Fluiten: Hinde Prevoo (Dames 3) en Kiki de Meijer (Dames 3)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZaalMB4 31031 HC Oranje Rood MB8 0 13:30 14:00 SITTARD
Fluiten: Jacqueline Corten (Dames 3) en Kiki de Meijer (Dames 3)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZaalMC1 32029 H.O.D. MC1 0 11:40 12:10 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG VALKENSWAARD
hal: Veld 1
ZaalMC1 32244 HC Eindhoven MC1 0 10:50 11:20 VALKENSWAARD
HOD AirDome
Past. Heerkensdreef 18
5552BG VALKENSWAARD
hal: Veld 1
ZaalMC2 35925 R.H.C. Concordia MC2 0 12:40 13:10 SITTARD
Arbitrage: ZaalMA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMC2 35720 Maastrichtse Hockey Club MHC MC2 0 11:00 11:30 SITTARD
Arbitrage: ZaalMA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMC5 27985 H.O.D. MC7 0 13:30 14:00 SITTARD
Arbitrage: ZaalMA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMC5 27968 Hockeyclub Blerick MC5 0 15:10 15:40 SITTARD
Arbitrage: Zaal JC1
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMD1 33406 M.H.C. Goirle MD1 0 10:10 10:40 SITTARD
Fluiten: Kjell Steps (H 1 _zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZaalMD1 33629 Oss MD1 0 08:30 09:00 SITTARD
Fluiten: Maud Janssen (ZaalMA2) en Cathelijne Kraan (MA2)
Arbitrage: ZaalMA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZAALBLOK 30828 ZAAL Oranje-Rood MB8 - HCAS MB3 0 14:50 14:50 SITTARD
Arbitrage: Zaal JC1
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZAALBLOK 36127 ZAAL Maastricht MC2 - Concordia MC2 0 12:20 12:20 SITTARD
Fluiten: Pien Krijgsman (ZaalMA2) en Ella Mevissen (ZaalMA2)
Arbitrage: ZaalMA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZAALBLOK 33134 ZAAL Oranje-Rood JD2 - Weert JD1 0 09:50 09:50 SITTARD
Fluiten: Maik Keulers (JB1) en Bram Duys (Zaal JB1 )
Arbitrage: Zaal JB1
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZAALBLOK 33222 ZAAL Oss MD1 - Goirle MD1 0 09:50 09:50 SITTARD
Fluiten: Cathelijne Kraan (MA2) en Maud Janssen (ZaalMA2)
Arbitrage: ZaalMA2
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZAALBLOK 27952 ZAAL HOD MC7 - Blerick MC5 0 14:50 14:50 SITTARD
Arbitrage: Zaal JC1
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
ZAALBLOK 30203 ZAAL Den Bosch JC2 - MOP JC2 0 12:20 12:20 SITTARD
Fluiten: Rafke Notermans (Dames 2)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38524 ZAAL Heeze JA1 - Nuenen JA1 0 17:20 17:20 SITTARD
Fluiten: Jort Scheepstra (Heren 1) en Daan Schmeitz (H 1 _zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
Zaal JA1 38539 Nuenen JA1 0 16:00 16:30 SITTARD
Fluiten: Fabien van der Kuy (Heren 1) en Cedric van der Kuy (Heren 1)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
Zaal JA1 38540 HOCKEY HEEZE JA1 0 17:40 18:10 SITTARD
Fluiten: Gregor van Maaren (Heren 1) en Nuradin Qaleb (Heren 1)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 2
Zaal JA2 26038 HC Nova JA1 37 13:40 14:50 WEERT
Op den Das
Bocholterweg 89
6006TL WEERT
hal: veld 1
Zaal JA2 26112 HV Weert JA1 37 14:30 15:40 WEERT
Op den Das
Bocholterweg 89
6006TL WEERT
hal: veld 1
Zaal JC1 30612 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC2 0 11:00 11:30 SITTARD
Fluiten: Ernst Spaanderman en Ton Kerkhoffs (Heren 1)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
Zaal JC1 30407 V.M.H.& C.C. M.O.P. JC2 0 12:40 13:10 SITTARD
Fluiten: Ernst Spaanderman en Sera Sauren (D 2_zaal)
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
Zaal JC2 30810 Tegelen JC3 0 13:20 13:50 VENRAY
Let op: Uittenue mee!   
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray
Zaal JC2 31223 MHCV JC1 0 14:10 14:40 VENRAY
Weert, De
Kruidenlaan 103
5803BE VENRAY
hal: Venray
ZaalJD1 33552 HC Oranje Rood JD2 0 08:30 09:00 SITTARD
Fluiten: Bram Duys (Zaal JB1 ) en Julius Goossens (JB1)
Arbitrage: Zaal JB1
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1
ZaalJD1 33344 HV Weert JD1 0 10:10 10:40 SITTARD
Fluiten: Maik Keulers (JB1) en Julius Goossens (JB1)
Arbitrage: Zaal JB1
Fletcherhal Sittard
Milaanstraat 115
6135LH SITTARD
hal: Veld 1