Mijn team
Jongste jeugd

Jeugd

Senioren

Agenda
27-Mar-14
De agenda is leeg
Hele agenda


 

Jarigen
Vandaag:
Laurika Berk
Rosalie Dormans
Luca Stevens
Floor Zillen
 
Er zijn geen jarigen morgen
 
Overmorgen:
Kiki Dinjens
Sarah Jacobs
Niels Kusters
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MC3 Roel Boers 2 - CD
17:30 - 19:00 MC5 Guy Janssen
Milan Szymkowiak
3 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Arnold van Eekhout 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Bram Bartholomeus
Roan Spruit
Roger Reits
1 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Erik Jan Minderhoud 2 - AB
19:00 - 20:30 JB2 Vincent Jeurissen 2 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Arnold van Eekhout 1 - AB
19:00 - 20:30 MB2 Maurice Vanwersch 2 - CD
19:00 - 20:30 MB4 Jacques Plouvier 3 - AB
19:00 - 20:30 MB5 Rolf Holtjer 3 - CD
19:00 - 20:30 MC2 Joep Hoens 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 Eric Bloemen 1 - AB
20:30 - 22:00 MA2 Maurice Vanwersch 2 - CD
20:30 - 22:00 MA3 Ezekiel Jessie Cupid 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep 1 - CD Eduard + Arnold
17:00 - 18:00 Keepers junioren Trainingsgroep 1 - CD MD1+MD2+MC1+JD1+JC1 Arnold + Karel +Bas
17:00 - 18:00 Keepers junioren Trainingsgroep 2 - CD MD3+MD4+MC2+MC3+MC4+MC5+JD2+JC2
17:30 - 19:00 MB1 Floor Schneiders 1 - AB
18:00 - 19:00 Keepers junioren Trainingsgroep 2 - CD MB4+MB5+MA2+MA3+JB2+JA2
18:00 - 19:00 Keepers junioren Trainingsgroep 1 - CD MB1+MB2+MB3+MA1+JB1+JA1 Arnold + Karel + Bas
19:00 - 20:00 Keepers senioren Trainingsgroep 2 - CD D2+D3+H3+DDA Mano
19:00 - 20:30 JC1 Alexander Goossens 1 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Bo Seldenthuis
Rob van der Slik
1 - AB
19:00 - 20:30 MC4 Anne-Laurien Extra 2 - AB Training wordt gegeven door D1
20:30 - 22:00 Dames 1 Rob van der Slik 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 Tim Nabben
Yves Sangers
2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Funs Hermans 1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Trainings groep Jongste Jeugd Eduard Evers
Yvar Hooijkaas
2 - AB
16:30 - 17:30 Funkey Max Houx
Tijmen Schmeitz
2 - C
16:30 - 17:30 JF1 Job Meuter 2 - D
16:30 - 17:30 M6E1 Gijs Wetzels
Julius Goossens
1 - C
16:30 - 17:30 M8E1 Linn Gruisen
Rosalie Dormans
1 - A
16:30 - 17:30 M8E2 Jamie Pratt
Tom Wetzels
1 - B
16:30 - 18:00 MD4 Saskia Janssen
Mette Hooijkaas
3 - CD
16:30 - 17:30 MF2 Maressa Smits
Teddie Claessen
1 - D
16:30 - 17:30 Trainings groep Jeugd Eduard Evers 2 - AB
17:00 - 18:00 J6E1 Merijn Sluijsmans
Stijn Wetzels
3 - B
17:00 - 18:00 MF1 Britt Veugelers
Laure Hooijkaas
3 - A
17:30 - 19:00 JC2 Rutger Voncken
Silvijn Fietje
1 - AB
17:30 - 19:00 JD1 Arthur van Everdingen
Bo Schmeitz
1 - CD
17:30 - 19:00 JD2 Jeroen Kleijnen 2 - CD
17:30 - 19:00 MD3 Erik Jan Minderhoud 2 - AB
19:00 - 20:00 G hockey Ilse Pratt 3 - CD
19:00 - 20:30 JA2 Cedric van der Kuy 1 - AB Training wordt gegeven door H1
19:00 - 20:30 JB1 Jan Willem Vossen 1 - CD
19:00 - 20:30 MB3 Maud Vanwersch
Zilver Spaanderman
2 - CD
19:00 - 20:30 MB5 Rolf Holtjer 2 - AB
19:00 - 20:30 MC3 Roel Boers 3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 2 Lotte Crone 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Caspar van Rooij 1 - AB
20:30 - 22:00 JA1 Jan Willem Vossen 1 - CD
20:30 - 22:00 Trimfit Carel Ostendorf 2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 MB Hockeyschool Trainingsgroep 1 - AB
17:30 - 19:00 MB Hockeyschool Trainingsgroep 2 - CD
17:30 - 19:00 MC1 Bo Seldenthuis
Rob van der Slik
1 - CD
17:30 - 19:00 MC5 Guy Janssen
Milan Szymkowiak
3 - AB
17:30 - 19:00 MD1 Arnold van Eekhout 1 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Bram Bartholomeus
Roan Spruit
Roger Reits
2 - AB
19:00 - 20:30 JB2 Vincent Jeurissen 3 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Arnold van Eekhout 1 - AB
19:00 - 20:30 MA3 Ezekiel Jessie Cupid 3 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Maurice Vanwersch 1 - CD
19:00 - 20:30 MB4 Jacques Plouvier 2 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Joep Hoens 2 - CD
20:30 - 22:00 Keepers senioren Trainingsgroep 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames Donderdag 2
20:30 - 22:00 MA2 Maurice Vanwersch 1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Funkey Lena Graven 2 - A
16:30 - 17:30 J6E1 Merijn Sluijsmans
Stijn Wetzels
1 - D
16:30 - 17:30 JF1 Job Meuter 2 - D
16:30 - 17:30 M6E1 Gijs Wetzels
Julius Goossens
1 - C
16:30 - 17:30 M8E1 Linn Gruisen
Rosalie Dormans
1 - A
16:30 - 17:30 M8E2 Jamie Pratt
Tom Wetzels
1 - B
16:30 - 18:00 MD4 Saskia Janssen
Mette Hooijkaas
3 - CD
16:30 - 17:30 MF1 Britt Veugelers
Laure Hooijkaas
2 - B
16:30 - 17:30 MF2 Maressa Smits
Teddie Claessen
2 - C
17:30 - 19:00 JC1 Alexander Goossens 1 - CD
17:30 - 19:00 JC2 Rutger Voncken
Silvijn Fietje
2 - AB
17:30 - 19:00 JD1 Arthur van Everdingen
Bo Schmeitz
2 - CD
17:30 - 19:00 JD2 Jeroen Kleijnen 3 - AB
17:30 - 19:00 MB1 Floor Schneiders 1 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Cedric van der Kuy 1 - CD
19:00 - 20:30 JA2 Eric Bloemen 3 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Jan Willem Vossen 1 - AB
19:00 - 20:30 MB3 Maud Vanwersch
Zilver Spaanderman
2 - CD
19:00 - 20:30 MC4 Anne-Laurien Extra 2 - AB Training wordt gegeven door D1
20:30 - 22:00 Dames 1 Rob van der Slik 1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Lotte Crone 2 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 Tim Nabben 3 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Caspar van Rooij 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Funs Hermans 2 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 Eric Bloemen 3 - CD